تست – دوره‌ی غیرحضوری و تصویری روش‌های کسب‌درآمد از برنامه‌نویسی

کسب درامد از طریق برنامه نویسی

چرا باید از تخصص خودمان (طراحی و برنامه نویسی) کسب درآمد داشته باشیم؟

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که اصلا چرا باید از تخصص خودمان، که برنامه نویسی، طراح وب، طراح گرافیک و… است کسب درآمد داشته باشیم. ممکن است بطور کلی هدف شما از کار در این زمینه‌ها، هدف مالی نباشد و برای دل خودتان در این زمینه‌ها به فعالیت بپردازید. اما کسب درآمد و بطور خاص پول درآوردن از تخصص خودمان، فواید و سودهای بسیاری دارد که در ادامه به بخشی از آن اشاره میکنیم:

 

پول، عامل اصلی انگیزه

قطعا با من موافق هستید که پول، عامل انگیزاننده‌ی بسیار قدرتمندی میتواند باشد. وقتی که شما از تخصص خودتان اقدام به کسب درآمد و پول دراوردن میکنید، حس بسیار خوبی به کار خود پیدا میکنید. این به شما اعتماد به نفس بسیاری میدهد که تخصص دارید که دیگران حاظر هستند برای آن، پول خرج کنند.

قطعا شما برای یادگیری تخصص و دانشی که الان دارید، زمان زیادی را صرف کردید و هزینه های بسیاری را متحمل شده‌اید، وقتی که از طریق تخصص خود و چیزهایی که قبلا یاد گرفته‌اید اقدام به کسب درآمد میکنید، این حس در شما زنده میشود که تمام زمانی که صرف یادگیری آن دانش خاص کرده‌اید، بی استفاده نبوده و از این به بعد میتواند برای شما یک منبع مالی بسیار خوب باشد.

وقتی که از تخصص خودمان پول در می‌آوریم، به کاربردی بودن تخصص و دانشمان اعتماد بیشتری میکنیم. هرچقدر که از تخصص خود اقدام به کسب درآمد کنیم، انگیزه‌ی ما بیشتر می‌شود. و این انگیزه باعث می‌شود که دوباره به دنبال یادگیری مباحث بیشتری برویم، به این ترتیب متخصص تر می‌شویم و هرچقدر هم که متخصص تر باشیم، میتوانیم درآمد بسیار بیشتری کسب کنیم.

پس پول، عامل اصلی انگیزه است و هرچقدر که راه های بیشتری برای کسب درآمد از تخصص‌مان یاد بگیریم، درآمد بیشتری خواهیم داشت. وقتی هم که درآمد بالا میرود، انگیزه برای پیشرفت هم افزایش پیدا میکند. پس میتوانیم بگوییم به طور غیر مستقیم (یا حتی مستقیم) ، پول باعث پیشرفت هرچه بیشتر ما میشود.

 

پول، عامل اصلی یادگیری

وقتی که ما از لحاظ مالی تامین باشیم و نگرانی از این بابت نداشته باشیم، به راحتی می‌توانیم برای آموزش و یادگیری خودمان سرمایه گذاری کنیم.

زمانی که از تخصص خودمان اقدام به کسب درآمد میکنیم و راه‌های مختلف آنرا یاد میگیریم، میتوانیم بصورت ماهانه یک بودجه خاص را برای آموزش خودمان کنار بگذاریم. که با استفاده از آن بودجه، در کلاس‌ها، کارگاه‌ها، سمینارها و دورهمی‌های آموزشی شرکت کنیم، پکیج‌های آموزشی جدید خریداری کنیم،‌ آخرین‌ کتاب‌ها در حیطه تخصصی‌مان را تهیه و مطالعه کنیم و… .

پس پول، میتواند عامل اصلی یادگیری شما باشد. شما با استفاده از تخصصی که دارید اقدام به کسب درآمد میکنید، با استفاده از درآمد بدست آمده آموزش میبینید و خود را ارتقا میدهید و به همان میزان که دانش خود را افزایش میدهید، درآمدتان نیز افزایش پیدا میکند.

 

پول، لذتی فوق‌العاده

هیچکس نمیتواند منکر این موضوع شود که کسب درآمد و پول، یک لذت بسیار زیاد برای همه دارد.

وقتی شما به عنوان یک برنامه نویس، طراح، گرافیست و… متوجه میشوید که میتوانید تخصص خود را به وجه نقد تبدیل کنید، یک حس بسیار خوب و فوق العاده در شما ایجاد میشود و لذتی غیرقابل توصیف به همراه دارد.

این لذت را با هیچ چیز نمیتوان عوض کرد. که شما متوجه شوید که چیزی دارید که دیگران حاظرند برای آن با خوشحالی هزینه کنند. این لذت فوق العاده باعث میشود شما همیشه در مسیر بمانید و به بیراهه هدایت نشوید. کسب درآمد از تخصص، یکی از شیرین ترین لذت‌هایی است که یک متخصص می‌تواند تجربه کند.

 

پول، پول می‌آورد

یکی از جذاب‌‌ترین مسائلی که در مورد پول وجود دارد این است که «پول، پول می‌آورد».

شما هرچقدر از لحاظ مالی غنی‌تر باشید، با استفاده از آن پولی که دارید، میتوانید وارد حوزه‌هایی شوید که دیگران بدلیل نداشتن توان مالی نمیتوانند به آن ورود پیدا کنند و طبیعتا درآمد خواهید داشت که دیگران نمیتوانند داشته باشند.

یکی از دوستان من در ابتدا یک برنامه نویس اندروید ساده بود. با نوشتن چند برنامه اندرویدی ساده، ولی با استفاده از چند تکنیک بازاریابی و فروش (که با جزئیات در این دوره درباره‌ی آن‌ها صحبت کرده‌ام) توانست به سود بسیار خوبی دست پیدا کند. سپس با استفاده از درآمد اولیه خود، اقدام به خرید یک سیستم کامپیوتری بسیار قوی و شرکت در چندین کلاس اندروید حرفه‌ای کرد.

پول او، برایش پول آورد و توانست با سیستم حرفه‌ای که تهیه کرده بود و دانش تخصصی‌تری که در کلاس‌های آموزشی بدست آورده بود، پروژ‌های بسیار حرفه‌ای‌تر و جامع‌تری انجام دهد و درآمد بسیار بیشتری را وارد حساب بانکی خود کند.

 

پول، تحقق آرزوها

یکی از چیزهایی که در مورد پول خیلی هیجان انگیز است، این است که به شما کمک میکند که به آرزوهایتان برسید.

همه‌ی انسان‌ها رویاهایی دارند که اکثر آن‌ها با پول قابل دستیابی است. و وقتی که شما از طریق تخصص خودتان اقدام به کسب درآمد میکنید، میتوانید هر آنچه که دوست داشتید و رویای آنرا داشته‌اید را تهیه کنید.

یک زمانی داشتن یک لپ تاپ اپل، برای من یک رویای بزرگ بود. هرجا نازکی و ظرافت و قدرت آنرا میدیدم به وجد می‌آدم و همیشه دوست داشتم یکی از آن داشته باشم.

بعد از اینکه به فکر کسب درآمد از طریق تخصص خودم افتادم و راه و روش آن‌را از طریق تجربه، آزمون خطا، تحقیق، بررسی و… آموختم، توانستم در کم تر از ۴ ماه، سرمایه چندین میلیون تومانی برای خرید یک لپ تاپ فوق العاده قدرمتند و بروز اپل، هزینه کنم.

 

این دوره را تهیه نکنید و …

ممکن است پیش خود اینطور فکر کنید که این دوره، فقط کپی مطالبی است که در اینترنت و کتاب‌ها آمده است و صرفا یک جمع‌آوری مطالب است. اما هرگز به این صورت نیست. در این دوره در بسیاری از قسمت‌ها، درباره تجربیات شخصی خودم در شرکت‌هایی که کار کردم صحبت کردم و مثال‌های عملی زیادی از تجربیات استخدام، پروژه‌گیری، تحویل دادن پروژه‌، کار تیمی و… آورده‌ام که در هیچ کتابی پیدا نمیشوند، چون تجربیات شخصی من هستند.

به هر حال شما میتوانید این دوره را تهیه نکنید و از طریق راه‌های زیر اقدام به یادگیری مطالب این دوره کنید:

 

خودتان بصورت تجربی طی چندین سال با آن‌ها آشنا شوید

یکی از مهم‌ترین بخش ها و قسمت های این دوره، تجربیات عملی است که در این دوره درباره‌ی آن‌ها صحبت شده است. تجربیاتی که خود من هنگام کار در شرکت‌ها، تیم‌ها و پروژه‌های مختلف بدست آورده‌ام و درس‌هایی که از آن تجربه‌ها آموخته‌ام.

شما میتوانید این دوره را تهیه نکنید و خودتان بصورت عملی وارد تیم‌ها، شرکت ها و گروه‌های برنامه نویسی مختلف شوید و اقدام به کسب این تجربه ها در طول زمان کنید. اینکار برای شما یک سود دارد، هزینه‌ای برای تهیه این دوره پرداخت نمیکنید. اما ضرر بزرگی که باید متحمل شوید، زمانی است که از دست میدهید، زیرا تجربه در طول زمان و کار طولانی بدست می‌آید.

 

ساعت‌ها در کتاب‌ها، سایت‌ها، دوره‌های آموزشی، مقالات، انجمن‌ها و منابع انگلیسی زبان تحقیق و مطالعه کنید

قطعا بخشی از این دوره مباحث آکادمیکی است که از کتاب‌ها، سایت‌ها، مقالات و… جمع آوری شده و بصورت کاربردی و با مثال‌های عملی توضیح داده شده است.

اگر با زبان انگلیسی آشنایی داشته باشید و امکان خرید دلاری از سایت‌های انگلیسی زبان را داشته باشید، میتوانید خودتان کتاب ها و دوره‌های اموزشی که درباره این موضوع در دنیا وجود دارد را خریداری کنید و اقدام به مطالعه آن‌ها کنید.

در وب فارسی هم چندین مقاله با ترجمه ناقص از منابع انگلیسی زبان وجود دارد که میتوانید با یک جست و جوی ساده به آن‌ها برسید.

اما چند مشکل در رابطه با این موضوع وجود دارد. اول اینکه تمام این منابع به زبان انگلیسی هستند. همینطور این مطالب بسیار پراکنده میباشند و جمع آوری و دسته بندی آن‌ها بسیار زمان بر می‌باشد. اما چیزی که شما در این دوره دریافت میکنید، تمامی این مطالب، بصورت دسته بندی شده، منظم و یکپارچه می‌باشد.

 

زمان زیادی را تلف کنید و اشتباهات زیادی را مرتکب شوید

یکی از راه‌هایی که میتوانید تجربه به دست بیاورید، اشتباه کردن است. هربار که اشتباه میکنید و یک کاری را به روش غلط آن انجام میدهید، چیزهای زیادی مثل زمان و انرژی و… از دست میدهید، اما در قبال آن تجربه بدست می‌آورید. و طی اشتباهات زیادی که انجام دهید و تجربیات زیادی که در طول زمان بدست بیاورید، میتوانید بخشی از مطالب این دوره را یاد بگیرید.

 

ساعتی چند صد هزار تومان برای یک جلسه مشاوره هزینه کنید

بسیاری از برنامه نویس ها، شرکت‌ها و یا تیم‌های نرم افزاری هستند که در قبل دریافت هزینه چند صد هزار تومانی برای مشاوره، بخشی از این مطالب را با شما به اشتراک میگذارند. میتوانید چندین برابر هزینه‌ی این دوره خرج کنید تا به بخشی از محتویات آن دسترسی پیدا کنید.

 

کسب درامد و ده ها نکات کاربردی دیگر 🙂

ویژگی فوق‌العاده‌ای که درباره‌ی این دوره وجود دارد این است که فقط درباره‌ی کسب درآمد نیست. بلکه نکات بسیار کاربردی تری را مطرح میکند که بسیار مهم‌تر از بحث کسب درآمد میباشد. در ادامه با بخشی از مطالبی که در این دوره صحبت میشود را لیست کرده‌ایم:

 مزایای کسب درآمد از طریق تخصص خودمان

مهارت‌های استخدام

پیوستن به تیم ها و کار گروهی

چطور یک رزومه‌ی حرفه‌ای بنویسیم که همه مبهوت آن شوند؟

بهترین روش‌های پیدا کردن فرصت‌های شغلی

بایدها و نبایدها در قبل، حین و بعد از مصاحبه استخدامی

نکاتی در مورد یک هفته کار آزمایشی شرکت ها

بررسی دلایل لزوم کار در یک تیم و گروه برنامه نویسی

نوع پرزنت، صحبت، پوشش در جلسه استخدامی

چطور در جلسه استخدامی خودمان با انگیزه نشان دهیم؟

۳ مهاتی که اکثر برنامه نویس ها و طراح ها برای پرفروش‌ کردن محصولات خود نمیدانند!

مسابقات برنامه نویسی چیستند؟

چرا باید در مسابقات برنامه نویسی شرکت کنیم؟

شرکت در مسابقات برنامه نویسی چه مزیت ها و معایبی میتواند داشته باشد؟

چرا باید یک تیم برنامه نویسی داشته باشیم؟

هنگام کار گروهی چه نکاتی را رعایت کنیم که تیم‌مان منحل نشود؟

مهم‌ترین ویژگی‌های یک تیم موفق چیست؟

نکاتی در مورد تدریس تخصص خود

مزایا و معایب تدریس

 فریلنسری چیست؟ فریلنسر کیست؟

چطور یک فریلنسر بسیار موفق شویم؟

چطور کارفرما را متقاعد کنیم که ما بهترین گزینه‌ برای انجام پروژه‌ی او هستیم؟

معرفی راه‌های مختلف گرفتن پروژه

چگونه پروژه‌های بین المللی بگیریم و درآمد بسیار بالای دلاری داشته باشیم؟

چطور با ارز‌های بین المللی کار کنیم و ورود و خروج ارز از کشور داشته باشیم؟

چطور ویزا کارت یا مستر کارت را بسیار راحت تهیه کنیم؟

مهم ترین خصوصیت یک برنامه نویس حرفه‌ای چیست؟

افزایش سطح درآمد با فرمول آقای وارن بافت، جز ۵ ثروتمند اول جهان

چطور یک رزومه‌ی فوق حرفه ای بنویسیم؟

بایدها و نبایدها در رزومه نویسی

معرفی سرویس‌هایی فوق العاده برای نوشتن رزومه‌هایی حرفه‌ای

نکاتی بسیار مهم و حیاتی که باید هنگام فرستادن رزومه به شرکت‌ها رعایت کنید

چطور برخی نرم افزارها بسیار پرفروش و برخی دیگر فراموش میشوند؟

نکاتی برای طراحی و برنامه نویسی پرفروش ترین نرم افزارها

روش صحیح و اصولی بازاریابی اپلیکیشن‌های اندروید و ios

چطور قالب ها، سایت هایی، افزونه‌ها و.. طراحی کنیم و آن‌ها را به فروش برسانیم؟

بهترین سایت و سرویس برای فروش نرم افزارها، سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها چیست؟

چطور برای تیم‌مان و شرکت‌مان چارت سازمانی تعریف کنیم؟

چگونه آنلاین و از طریق اینترنت آموزش بدهیم؟

نکاتی برای کسب درآمد بسیار زیاد از طریق آموزش

چگونه یک درگاه پرداخت و یا لینک اختصاصی پرداخت برای خود و یا گروهمان بسازیم؟

 فرمول تخمین زمان انجام پروژه برای رفع مشکل بدقولی برنامه نویسان

 

مشخصات دوره

زمان دوره: ۵ ساعت فیلم آموزشی + صوت (برای گوش دادن در خودرو و…)

حجم دوره: حدود ۸۰۰ مگابایت

تعداد قسمت‌ها: ۴۰ قسمت فایل ویدئویی با فرمت MP4 (قسمت‌های ۳ تا ۳۰ دقیقه‌ای، برای راحتی در مشاهده‌ی فایل‌ها)

مدرس دوره: مهدی خسروی (موسس زنبیل و نویسنده کتاب دوبار فکر کن، یک بار کد بزن)

نحوه ارائه‌ی دوره: دانلودی و پستی

هزینه سرمایه گذاری برای تهیه این دوره:

 

اگر روش معرفی شده عملی نبود چه میشود؟

ممکن است شما این نگرانی را داشته باشید که مطالب این دوره آموزشی عملی نباشد و فقط درباره‌ی یک سری کلیات و تئوری ها صحبت کرده باشیم. این نگرانی شما کاملا عادی است، زیرا متاسفانه اکثر آموزش‌های فارسی زبان این مشکل را دارند که بصورت کاربردی و عملی ارائه نمیشوند.

نکته‌ی فوق العاده‌ای که درباره‌ی این دوره وجود دارد این است که در این دوره فقط درباره‌ی یک روش خاص صحبت نمیکنیم. بلکه ۸ روش مختلف و متفاوت را برای کسب درآمد از طریق برنامه نویسی و طراحی ‌مطرح میکنیم که با استفاده از آن‌ها بتوانید به درآمدهای بسیار خوبی برسید.

اگر یکی از این روش ها مطابق سلیقه‌ی شما نبود و یا با اجرای آن مشکل داشتید، میتوانید از ۷ روش دیگر استفاده کنید و به درآمدزایی رسید.

 

۸ روش مختلف برای درآمد زایی از برنامه نویسی و طراحی

همانطور که در بالا گفتیم در این دوره، درباره‌ی ۸ روش مختلف صحبت میکنیم که هرکدام از آن‌ها میتواند شما را به استقلال مالی برساند.

این کاملا انتخاب شماست که یکی از این روش‌ها را فقط انتخاب کنید و آن یک روش را بصورت بسیار تخصصی و کامل اجرا کنید، و یا اینکه ۲، ۳ و یا حتی ۸ روش را همزمان اجرا کنید و از ۸ راه مختلف کسب درآمد داشته باشید.

 

چه دوره‌های مشابه و یا جایگزین برای این دوره وجود دارد؟

 

ممکن است دوست داشته باشید بدانید که چه دوره‌هایی مشابه و یا نزدیک به این دوره وجود دارد. اگر عبارت‌هایی مثل «کسب درآمد از طریق برنامه نویسی» یا «پول دروردن با برنامه نویسی» یا … را جست و جو کنید، با اطلاعات زیاد مفیدی روبرو نخواهید شد.

فقط یک سری ترجمه های ناقص از مقالات انگلیسی زبان برای شما لیست خواهد شد که بصورت خیلی کلی و خلاصه، چند راه کلیشه‌ای را برای کسب درآمد مطرح کرده‌اند که هرگز نمی‌تواند مفید باشد. زیرا مثلا در مقاله‌ای عنوان شده است که یکی از راه‌های کسب درآمد پروژه گرفتن است. اما هرگز مطرح نکرده است که چگونه و از کجا میتوانیم اقدام به پروژه‌ گیری کنیم.

یا مثلا در جایی دیگر عنوان شده است که «برنامه های اندرویدی بنویسید و بفروشید»، اما هرگز نگفته است که چگونه میتوانیم یک برنامه نویس پرفروش بنویسیم و اصلا چه مواردی باعث پرفروش شدن برنامه ها میشود.

متاسفانه در مقالات و سایت‌های فارسی زبان، اطلاعات زیادی در این زمینه پیدا نخواهید کرد و میتونیم با افتخار این رو اعلام کنیم که دوره‌ای که در حال حاظر میبینید، کامل ترین و جامع ترین دوره در حیطه کسب درآمد از تخصص طراحی و برنامه نویسی در ایران می‌باشد.

چرا برنامه نویس ها وطراح‌ها بدقول ترین موجودات کره‌ی زمین هستند؟

اگر شما هم برنامه نویس باشید، حتما این را شنیده‌اید که خیلی‌ها از بدقولی برنامه‌نویس ها شاکی هستند و آن‌ها را بدقول ترین موجودات روی زمین هستند. این هم معمولا به این دلیل است که ممکن است یک پروژه‌ تا روزهای انتهایی خوب پیش برود، اما مثلا یک روز قبل از ارائه یک باگ در آن ایجاد شود و رفع آن باگ، چندین روز زمان ببرد. معمولا به این دلیل است که اکثر پروژه‌های برنامه نویسی و طراحی با تاخیر به مشتری‌ها تحویل داده میشوند و کارفرما ها اینقدر از بدقولی برنامه نویس ها و طراح ها شاکی هستند.

در بخش انتهایی این دوره، فرمولی را به شما معرفی میکنیم از طریق آن میتوانید زمان تقریبی انجام پروژه را حدس بزنید. این فرمول کاربردی فوق العاده دارد و زمان هایی که از طرف این فرمول ساخته میشوند، دقت بسیار بالایی دارند.

زمانی که به عنوان برنامه نویس دیتابیس در یک تیم برنامه نویسی ۴ نفره فعالیت داشتم، وظیفه‌ی زمان‌دهی به مشتری‌ها برای تحویل پروژه‌هایشان نیز با من بود.

چند پروژه‌ای را بدون این فرمول و بصورت حدس و گمان به مشتری ها زمان دادیم، اما متاسفانه به دلیل مشکلاتی که برای پروژه پیش آمد، نتوانستیم سر زمان مقرر پروژه‌ را تحویل دهیم و از جانب مشتری ها بدقول خوانده شدیم.

اما بعد از مدتی با این فرمول آشنا شدیم و آن‌را هنگام زمان‌بندی همه پروژ‌ه‌ها رعایت کردیم. اتفاقی که افتاد این بود تمام زمان‌هایی که با این فرمول به مشتری ارائه میکردیم، به طرز بسیار عجیبی دقیق بودند و بعد از آن دیگر هیچوقت هیچ پروژه‌ای را با تاخیر تحویل ندادیم.

استفاده از این فرمول به شما کمک میکند که زمان‌های دقیق و درستی را به مشتریان ارائه دهید. در کشوری که بدقولی برنامه نویس ها و طراح ها یک عادت پذیرفته شده است، اگر بتوانید خوش قول و سروقت باشید، میتوانید اعتماد افراد بسیار زیادی را جلب کنید و پروژ‌ه‌های بسیار زیاد و بزرگترین را قبول کنید.

 

گاو بنفش چیست؟ آیا شما گاو بنفش دارید؟

آقای ست گادین، متفکر و نویسنده کتاب‌های بازاریابی، کتاب پرفروشی دارد به نام «گاو بنفش». که در این کتاب تئوری گاف بنفش را به این صورت مطرح میکند:
«اگر شما در حال رد شدن از کنار یک مزرعه گاو‌ها باشید، آن گاوی توجه شما را جلب میکند که رنگ بنفش داشته باشد، نه گاوهای سیاه و سفید!»

منظور ست گادین از این استعاره‌ی بسیار معروف و زیبا این است که همیشه چیزهای متفاوت و غیرمعمول توجه انسان‌ها را جلب میکند و منظور از داشتن گاو بنفش این است که شما در کار و شخصیت خودتان چه مزیت‌های رقابتی‌ای دارید؟ مشتری‌ها و کافرماها چرا باید با شما همکاری کنند؟ چرا نباید پروژه‌شان را به برنامه نویس دیگری واگذار کنند؟

در این محصول درباره مهم ترین گاوهای بنفش یک برنامه نویس صحبت خواهیم کرد و میگوییم چطور میتوانیم برای خودمان نسبت به برنامه نویسان دیگر، مزیت‌های رقابتی ایجاد و طراحی کنیم که باعث پیشی گرفتن ما از دیگران میشود.

 

انجام پروژه‌های بین المللی و کسب درآمد دلاری

یکی از پرسودترین کارها برای طراحان و برنامه نویس‌ها، انجام پروژه‌های بین المللی و دلاری، و یا فروش نرم افزارها و اپ ها در مارکت‌های جهانی است.

در قسمتی از این دوره درباره کسب درآمد دلاری صحبت میکنیم و سرویس هایی را معرفی میکنیم که از طریق آن‌ها بتوانیم اقدام به گرفتن پروژه‌های دلاری کنیم. همینطور سرویس‌هایی را معرفی میکنیم که به شما کمک میکند بعد از کسب درآمد دلاری، آنرا به ریال تبدیل کنید و وارد حساب‌های ایرانی خود کنید.

به دلیل زیاد بودن قیمت دلار، شما میتوانید سود بسیار خوبی از گرفتن پروژه‌های بین المللی داشته باشید. برای مثال اگر یک پروژه را فقط به قیمت ۲۰۰ دلار (که یک قیمت بسیار معمولی در بین پروژه‌های بین المللی هست) انجام دهید، اگر با دلار ۴ هزار تومان حساب کنید، درآمد شما چیزی حدود ۸۰۰ هزار تومان خواهد شد.

 

چرا ۱۰۰ درصد اطمینان دارم که روش‌های مطرح شده در این دوره کاربردی، اجرایی و نتیجه‌بخش است؟

این اطمینان خاطر را به شما میدهم که مطالب ارائه شده در این دوره کاملا کاربردی، اجرایی و نتیجه بخش می‌باشند. به ۲ دلیل:

۱- تمامی مطالب تجربی هستند و در گذشته توسط من و یا دوستانم اجرا، تصحیح و باز انجام شده‌اند و امتحان خود را پس داده‌اند.

۲- در حال حاظر، تیم ما بصورت پروژه‌ای، از ۵ روش ارائه شده در این دوره را اجرا میکند و از آن کسب درآمد میکند. و این نشان دهنده‌ی این موضوع است که مطالب ارائه شده در این دوره کاملا اجرایی و عملی هستند.

 

 

مطالب این دوره برای من (مهدی خسروی) چقدر کاربردی بوده است؟ چقدر پول درآورده‌ام؟

ممکن است این سوال برای شما وجود داشته باشد که «خسروی، خودت از این چیزهایی که میگویی چقدر درآمد داری؟» ممنونم از شما، سوال بسیار خوبی است.

زمانی که با این ایده‌ها آشنا شدم و تصمیم به اجرایی کردن آن‌ها گرفتم، فروردین ۹۴ بود. که در همان تاریخ هم سایت زنبیل را افتتاح کردم. آن زمان در شهرستان و در اتاق خودم در منزلمان سایت را راه اندازی کردم.

زنبیل در ابتدا یک تیم برنامه نویسی بود که با آن اقدام به گرفتن پروژه‌های برنامه برنامه نویسی و همینطور توسعه اپ های اندرویدی میکردیم. حدودا ۱ سالی آن گروه پابرجا بود که بعد از آن زنبیل را به مرکز آموزش مهارت های کار و زندگی تغییر ماهیت دادیم و کار آموزش را شروع کردیم. تمام مواردی که در این دوره درباره‌ی آن‌ها صحبت میشود، کارهایی عملی است که به شخصه در طی این سال‌ها تست کرده‌ام و از همه‌ی آن‌ها بازخورد و نتیجه‌ی بسیار خوبی گرفته‌ام.

حالا که حدودا ۲ سال از راه اندازی زنبیل میگذرد، با اجرای تمام مطالبی که در این دوره مطرح شده است، زنبیل را از یک اتاق در شهرستان که تنهایی آنرا مدیریت میکردم، تبدیل به یک کسب و کار تیمی در تهران کرده‌ایم که در حال حاظر ۵ نفر در تیم زنبیل در حال کار و گسترش آن میباشند.

در ادامه به یک نمونه از کسب درآمد بسیار خوب در زمان بسیار کوتاه اشاره میکنم.

 

یک روز کار، یک Apple iPad، موس و کیبورد

زمانی که تازه با طراحی وب با HTML-CSS آشنا شده بودم دوست داشتم از چیزهایی که بلدم کسب درآمدی داشته باشم و این لذت را تجربه کنم. در آن زمان واقعا دانش بسیار کمی در خصوص HTML و CSS داشتم و کدهایی بسیار غیرحرفه‌ای و نامنظم مینوشتم.

شروع کردم به تحقیق و یادگیری در خصوص روش کسب درآمد از برنامه نویسی و تست کردن هرکدام از آن روش‌ها.

نهایتا توانستم با استفاده از نکات بازاریابی و ارائه شخصی خودم (که در این دوره درباره‌ی آن‌ها صحبت میکنیم)، کارفرمایی را متقاعد کنم که طراحی رابط کاربری سایتش را به من  بسپارد.

پروژه‌ی اصلا سنگین و بزرگی نبود و توانستم آن‌را طی یک روز طراحی کنم و به اتمام برسانم و عنوان اولین تجربه، ۴۰۰ هزار تومان کسب درآمد داشتم و توانستم با اولین درآمد خودم یک Apple iPad اصل و یک موس و کیبورد بی سیم خریداری کنم. خیلی لذت بخش بود، یک روز کار، یک Apple Ipad، موس و کیبورد

 

منظور از درآمد چیست؟ درباره‌‌ی چه اعدادی صحبت میکنیم؟ چند میلیون تومان؟

اول از هرچیز باید مشخص کنیم که منظورمان از درآمد بسیار بالا چیست؟

اگر به شما بگویم که میتوانم کاری کنم که در طول ۱ ماه، به ثروتی معادل ثروت بیل گیتس برسید، یک دروغ بزرگ گفته‌ام. همچنین اگر بگویم به شما چیزهایی را یاد میدهم که میتواند از ماه دوم به بعد، ماهی ۲۰ میلیون تومان را وارد حساب بانکی شما کنم، چیزی شبیه به یک لطیفه است!

بحث میزان درآمد شما بطور مستقیم با میزان تجربه و تخصص شما ارتباط دارد. هرچقدر رزومه قویتر و تخصص بیشتری داشته باشید، میتواند درآمد بیشتری در ماه کسب کنید.

اگر ابتدای کار و مبتدی باشید، میتوانید با پیاده سازی روش های مطرح شده در این دوره، بسته به تلاشتان از ماه اول ۳۰۰-۴۰۰ هزار تومان درآمد داشته باشید. که این عدد در صورت حرفه‌ای تر شدن و جمع کردن رزومه‌ای قوی، بیشتر خواهد شد.

برنامه نویسانی هم وجود دارد که با انجام یک را چند روش درآمدزایی، ماهانه بین ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان درآمد دارند و از برنامه نویسی لذت میبرند.

ما به شما وعده‌های دروغین نمیدهیم که در طول ۱ ماه میتوانیم ثروتمند شوید و یا اینکه بیل گیتس را پشت سر بگذارید! اما این را قول میدهیم که با اجرای مطالبی که در این دوره مطرح شده است، میتوانید نتایج مالی خوبی بگیرید. ولی همه چیز بستگی به خود شما دارد. چقدر حرفه‌ای باشید، چقدر رزومه‌ی قوی‌ای برای خودتان بسازید و اینکه چقدر مطالب مطرح شده در این دوره را اجرایی کنید.

 

رزومه‌ی خوب داشتنی نیست، ساختنی است

همانطور که در قسمت قبل گفتیم، داشتن رزومه‌ی قوی و کسب درآمد بسیار خوب، باهم رابطه‌ای مستقیم دارند. هرچقدر رزومه شما قوی تر باشد، درآمد بیشتری خواهید داشت.

نکته‌ای که در مورد رزومه و تخصص شما وجود دارد این است که «رزومه‌ی خوب داشتنی نیست، ساختنی است». روش‌ها و نکاتی وجود دارد که به شما کمک میکند که در طول زمان یک رزومه‌ی بسیار قوی و کامل برای خودتان بسازید. در این دوره درباره روش‌های ساخت یک رزومه‌ی حرفه‌ای صحبت خواهیم کرد.

 

راز ثروتمند شدن برنامه نویس‌ها چیست؟

همیشه وقتی در کلاس ها یا کارگاه‌ها بحث ثروتمند شدن برنامه نویسانی مثل مارک زاکبرگ (موسس فیسبوک و جوان‌ترین ثروتمند دنیا) مطرح میشود، من همیشه از دوستان حاظر در کلاس این سوال را میپرسم:

«آیا زاکربرگ بهترین و حرفه‌ای‌ترین برنامه نویس زمان خودش بود؟»

پاسخ قطعا خیر است. آن چیزی که باعث ثروتمند شدن زاکربرگ شد، دانش فنی بسیار بالای و یا تخصص عجیب و غریب اون نبود، بلکه ایده‌ای که داشت باعث رسیدن اون به موفقیت و ثروت شد.

در دنیای ثروت و کارآفرینی، ایده حرف اول را میزند. قطعا در زمان زاکربرگ برنامه نویسان بسیار حرفه‌ای تری وجود داشتند، اما این زاکربرگ بود که ایده‌ای داشت، آن‌را اجرا کرد، برای آن بازاریابی کرد و به موفقیت و ثروت رسید.

پس چیزی که باعث ثروت و موفقیت میشود ۲ چیز است:
۱- داشتن ایده‌ای خوب
۲- رساندن ایده به گوش کاربران (بازاریابی و تبلیغات برای ایده)

 

آیا این محصول فقط برای برنامه نویس هاست؟

سوال بسیار خوبی است و جوان آن هم بله است و هم خیر.

این محصول با تمرکز بر روی کسب درآمد برای برنامه نویس ها و طراح ها و کلا کسانی که کارهای فنی IT انجام میدهند ساخته شده‌است.

اگر تخصص شما مربوط به کارهای فنی و IT محور است، این محصول برای شما میتواند مفید باشد. اما اگر برای مثال یک دانشجوی کامپیوتر هستید که هیچ تخخصی در زمینه برنامه نویسی و یا طراحی ندارید، این محصول نمیتواند به شما کمکی بکند.

زیرا هدف این محصول این است که به کسانی که تخصصی دارند، آموزش دهد و راهکارهایی را معرفی کند که توسط آن بتوانند اقدام به کسب درآمد از طریق تخصص‌شان کنند.

اما اگر حیطه کاری شما به مباحث طراحی، برنامه نویسی، IT و… ربطی ندارد، نگاهی به لیست مباحث مطرح شده در دوره بیندازید، اگر حس میکنید که مطالب می‌تواند برایتان مفید باشد، یک لحظه هم در تهیه این دوره غفلت نکنید.

 

بیش از  ۵ میلیارد تومان، سود خالص یک تیم برنامه نویسی ایرانی!

اگر بخواهیم یک مثال از فروش فوق‌العاده‌ی مجموعه نرم افزارهای یک گروه برنامه نویسی بزنیم، میتوانیم به گروه برنامه نویسی هانیستا اشاره کنیم که معروف ترین محصول این گروه برنامه نویسی، موبوگرام است.

با یک ضرب و تقسیم ساده از میزان فروش اپ‌های این گروه، میتوانیم بصورت حدودی حدس بزنیم که فقط از طریق فروش مستقیم برنامه‌ها، چیزی بیش از ۵ میلیارد تومان سود خالص داشته‌اند (با احتساب ۳۰ درصد کارمزد کافه بازار).

البته این رقم بصورت بسیار حدودی است. زیرا میزان نصب برنامه ها بصورت دقیق مشخص نیست. همینطور این گروه درای برنامه‌هایی است که بصورت پرداخت درون برنامه ای هستند و نمیتوان سود آن‌هارا حساب کرد. همچنین درون برنامه‌ها ممکن است تبلیغاتی به نمایش در آمده باشد که باز هم احتساب سود آن برای ما ممکن است.

مشاهده میکنید که یک گروه برنامه نویسی، فقط از یک کانال درآمدی، یعنی فروش مستقیم چند اپ، بیش از ۵ میلیارد تومان سود خالص داشته است. و قطعا درآمد غیر مستقیم بسیاری نیز از راه‌های مختلف وارد این گروه شده است.

با بررسی این مثال متوجه میشویم که در این حیطه، پول زیاد است. فقط شخصی باید باشد تا نکات را رعایت کند، ایده بدهد، ایده‌ی خود را بازاریابی کند و به درآمدهای فوق العاده برسد.

 

این دوره فقط درباره کسب درآمد نیست!

نکته‌ای که این دوره را بسیار متمایز میکند این است که این دوره فقط درباره‌ی کسب درآمد نیست. بلکه درباره موضوعات جانبی که بصورت مستقیم و غیر مستقیم بر روی میزان درآمد شما تاثیر میگذارد نیست، صحبت میشود. برخی از مباحثی که در این دوره میگوییم عبارتند از:

مسابقات برنامه نویسی و لزوم شرکت در آن‌ها

روش‌های حرفه‌ای نوشتن یک رزومه‌ی قوی

نکاتی برای قبل، حین و بعد از جلسه استخدام

تشکیل یک تیم فنی موفق و رعایت چارت سازمانی در آن

مهارت های استخدام شدن در شرکت ها و کسب و کارها

نکاتی درباره پرفروش شدن اپلیکیشن‌ها

 روش پیدا کردن بهترین و رویایی ترین فرصت‌های شغلی

 معرفی بهترین روش بازاریابی برای معرفی خدمات و محصولات خود و یا تیم‌مان

ولی طراحان و برنامه نویسان زیاد شده‌اند و این بازار اشباع شده است

ممکن است این نگرانی برای شما وجود داشته باشد که اینروزها به اصطلاح دست زیاد شده است و تعداد طراحان و برنامه نویسان بشدت زیاد شده است و دیگر نمیشود مثل سابق کار کرد. این موضوع که تعداد طراحان، برنامه نویسان و متخصص‌ها زیاد شده است کاملا درست و بجا است، اما اصلا به این معنا نیست که دیگر نمیشود کار کرد.

وقتی که در یک حیطه تعداد افراد آن زیاد میشود، کسانی موفق خواهند بود که بتوانند گاو بنفش یا مزیت رقابتی داشته باشند. اگر بتوانید خودتان را نسبت به دیگر رقیبان متمایز کنید، آنگاه شما پیروز بازار خواهید بود.

در این دوره درباره‌ی روش‌های تمایز، گاوهای بنفش و مزیت‌های رقابتی صحبت میکنیم و میگوییم که چطور میتوانیم در همین بازار متفاوت باشیم و درآمد بالایی را کسب کنیم.

 

چه کسانی باید این محصول را تهیه کنند؟

کسانی که تخصص و دانش بالایی دارند، ولی درآمد کم و یا صفر دارند!

کسانی که دوست دارند لذت کسب درآمد از تخصص خود را بچشند

کسانی که دوست دارند در کار خود پیشرفت کنند. در ابتدا گفتیم که درآمد باعث رشد، انگیزه و موفقیت بیشتر شما میشود

کسانی که زیاد کار میکنند، ولی نتیجه مالی زیادی نمیگیرند

 کسانی که اپلیکیشن یا سایتی دارند، ولی روش پروفروش کردن آنرا بلد نیستند

کسانی که فکر میکنند بازار کار طراحی و برنامه نویسی اشباه شده است و با تکنیک‌های متمایزسازی و مزیت رقابتی آشنایی ندارند.

چه کسانی نباید این محصول را تهیه کنند؟

کسانی که از میزان درآمد فعلی‌شان رضایت کامل دارند و هیچ نیازی به افزایش آن نمیبینند.

کسانی که به آموزش و افزایش سطح دانایی و توانایی خودشان اعتقاد ندارند و اهل یادگیری نیستند.

کسانی که فکر میکنند برنامه نویس ها فقط میتوانند به میزان محدودی درآمد داشته باشند و کسب درآمد چند ده میلیون تومانی در ماه برای برنامه نویسان ممکن نیست

 کسانی که فکر میکنند برای درآمدهای بالا سال‌ها کار سخت کرد و عرق ریخت و نمیتوان در خانه و با لپ تاپ، به درآمدهای بسیار بالا رسید.

 

دانلود رایگان ۵ قسمت اول دوره، تست کنید و سپس تصمیم بگیرید

ممکن است دوست داشته باشید قبل از تهیه‌ی دوره، چند قسمت از آن‌را مشاهده کنید و بعد از اطمینان از کیفیت،‌اقدام به تهیه کنید. بسیار عالی است. با پر کردن فرم زیر میتوانید ۵ قسمت اول دوره را در ایمیل خود داشته باشید، مشاهده کنید، لذت ببرید و سپس خریداری نمایید:

 

نظر دیگران درباره آموزش‌های زنبیل چیست؟

ممکن جز دوستان جدید زنبیل باشید و زیاد با محصولات و آموزش‌های ما آشنایی نداشته باشید. در زیر نظر دوستانی را میبینید که همگی از آموزش‌های زنبیل رضایت کامل و ۱۰۰ درصدی داشته‌اند و همیشه پیگیر ما بودند و لطف و محبت‌شان بی‌اندازه بوده است:

 

یک فصل از کتاب «دوبار فکر کن، یک بار کد بزن»، با جزئیات بسیار زیاد

در کتاب «دوبار فکر کن، یک بار کد بزن» که در سال گذشته به قلم خودم (مهدی خسروی) منتشر شد، در یک فصل بصورت بسیار کلی به موضوع کسب درآمد از طریق برنامه نویسی و طراحی پرداخیتم و چند روش را معرفی کردیم.

اما در این دوره، بصورت تخصصی و با جزئیات بسیار زیاد، تنها در مورد مسائل مالی و درآمدی صحبت میکنیم و بسیار دقیق یاد میگیریم که چه راه هایی برای کسب درآمد از طریق برنامه نویسی وجود دارد و چطور میتوان از این راه‌ها، بیشتری سود ممکن را نصیب خود کرد.

 

 

ضمانت کسب درامد چندبرابر نسبت به هزینه‌ی دوره

در بالاتر گفتم به مطالبی که در این دوره ارائه میشود،‌ ایمان و اعتقاد ۱۰۰ درصد دارم. زیرا چندین سال است که خودم به شخصه در حال اجرای آن‌ها میباشد و نتایج مالی آن را در زندگی شخصی و کسب و کارم مشاهده میکنم.

اطمینان دارم که با اجرای مطالب گفته شده در این دوره، در طول ۱ ماه، به درآمدی خواهید رسید که چندین برابر هزینه‌ی این دوره میباشد. این تضمین به شما داده میشود که بعد از تهیه و اجرای مطالب آن، با انواع روش‌های کسب درآمد از تخصص خودتان آشنا خواهید شد.

بعد از آشنایی، فقط کافی است که اقدام به اجرا و عملی کردن ایده‌هایی کنید که یاد گرفتید. از آنجایی که این ایده‌ها برای من، دوستانم و همه کسانی که با آن‌ها به اشتراک گذاشتم عملی و سود ده بوده است، قطعا برای شما هم خواهد بود و شما را به درآمدزایی خواهد رساند. همانطور که من، به عنوان اولین پروژه‌ی بسیار ساده‌ام، ۴۰۰ هزار تومان درآمد داشتم، شماهم به راحتی میتوانید به این درآمد و یا حتی بسیار بیشتر از آن برسید.

 

انواع روش‌های پرداخت

اما ۲۹۷ هزار تومان خیلی گران است!

ضمانت ۱۰۰ درصدی بازگشت وجه، خیالتان راحت

این دوره توسط چه کسی تدریس می‌شود؟

[layerslider id=”3″]

مهدی خسروی

فقط به مدت یک هفته، ۷۰ درصد تخفیف

سوالی دارید؟ بسیار خوشحال می‌شویم با شما در تماس باشیم 🙂

 

اگر در خصوص این دوره سوالی دارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید، میتوانید در ساعات کاری با شماره 02188924128 در تماس باشید. بسیار خوشحال میشویم با شما در تماس باشیم.

سوالات متداول

این مصحول به چه صورت ارائه میشود؟

این محصول بصورت غیرحضوری است و به ۲ صورت دانلودی و فیزیکی ارائه میشود. اگر امکان دانلود فایل‌هایی ویدئویی با حجمی حدود ۸۰۰ مگابایت را دارید، میتوانید بعد از خرید محصول، لینک‌های دانلود را در ایمیل خود داشته باشید و اقدام به دانلود آن‌ها کنید.

اگر امکان دانلود برای شما فراهم نیست، میتوانید با ما تماس بگیرید و درخواست پکیج فیزیکی را داشته باشید. که علاوه بر هزینه‌ی دوره، مبلغ ۱۰ هزار تومان برای بسته بندی و پست از شما دریافت خواهد شد.

مطالب این محصول در طول زمان قدیمی میشوند، چه راهکاری برای این موضوع دارید؟

محصولات زنبیل در طول زمان بروزرسانی و آپدیت خواهند شد و هرگز هیچ محصولی بدون بروزرسانی نخواهد ماند.

حیطه‌ی طراحی، برنامه نویسی و کلا  IT روز به روز در حال تغییر است. ما هم برای محصولاتمان بروزرسانی ها و اپدیت هایی خواهیم داشت و این بروزرسانی ها برای عزیزانی که محصول را تهیه کرده‌اند به رایگان ارسال خواهد شد. شما یکبار محصول را تهیه میکنید و در ادامه، بروزرسانی های این محصول را در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.

من از برنامه نویسی هیچ چیز نمیدانم، آیا این دوره برای کاربردی می‌باشد و می‌توانم با آن اقدام به کسب درآمد کنم؟

اگر دانش تخخصی شما صفر است و هیچ دانشی در هیچ زمینه‌ی تخصصی‌ای ندارید، این محصول نمی‌تواند به شما در کسب درآمد کمک کند. زیرا شما تخصصی ندارید که بتوانید با آن کسب درآمد کنید. اما نکاتی مثل کار گروهی، استخدام، رزومه نویسی و… در آن وجود دارد که برای همه افراد مفید خواهد بود.

اما نکته‌ای که وجود دارد این است که خیلی از افراد دانش خود را بی ارزش میدانند. خیلی از افراد دانش تخخصی خوبی دارند، اما چون آن را بی ارزش میدانند، به ذهنشان هم نمیرسد که میتوانند از همین دانشی که دارند کسب درآمد کنند.

همیشه افرادی هستند که از ما مبتدی تر هستند و دوست دارند به جایگاه فعلی ما برسند. اگر ما میتوانیم کامپیوتر را روشن و خاموش کنیم، قطعا میتوانیم این را به افرادی که فاقد این مهارت هستند، آموزش دهیم و از این طریق به درآمد برسیم. به همین راحتی 🙂

من از میزان درامد فعلی‌ام رضایت دارم، این محصول به درد من میخورد؟

اگر از میزان درآمد فعلی‌تان رضایت دارید و هیچ برنامه‌ای برای افزایش آن ندارید، خیر. این محصول برای شما کاربردی نخواهد بود.

این دوره در کدام شهر برگزار میشود؟

در تمام استان‌ها، شهرها و کشور ها 🙂

این دوره بصورت غیرحضوری می‌باشد و از هرجای دنیا میتوانید اقدام به تهیه و استفاده از این دوره کنید.

بعد از خرید دوره چه اتفاقی می‌افتد؟

بعد از خرید دوره، لینک های دانلود ۴۰ قسمت دوره برای شما به نمایش درمی‌آید و همینطور به ایمیل شما ارسال خواهد شد. که در هر زمان که خواستید، اقدام به دانلود قسمت‌های مختلف دوره کنید.

چطور می‌توانم به زنبیل اعتماد کنم؟ شما کی هستید؟ کجا هستید؟ چطور باهاتون در تماس باشم؟

زنبیل، مرکز آموزش مهارت های کار و زندگی‌ست که در تهران واقع شده است. برای ارتباط با ما میتوانید با شماره 02188924128 در تماس باشید.

همینطور در صفحه درباره‌ی ما، میتوانید درباره زنبیل بیشتر بدانید و متوجه شوید که دقیقا زنبیل چه میکند و چه هدفی دارد.

سوالاتم را بعد از خرید دوره چطور میتوانم بپرسم؟

ممکن است قبل، حین و بعد از خرید دوره سوالی داشته باشید و یا نیاز به مشاوره پیدا کنید. از طریق راه‌های زیر می‌توانید با ما در تماس باشید:

— شماره تماس دفتر زنبیل: 02188924128

— سرویس پرسش و پاسخ سایت: در آدرس ask.xanbil.com

— ایمیل سایت (پاسخگویی در کمتر از ۱۲ ساعت): info@xanbil.com

— پشتیبانی تلگرامی با ایدی: xanbil_support@

 

امکان دانلود این فایل‌ها را ندارم. چه راه حلی پیشنهاد میکنید؟

اگر امکان دانلود فایل‌های دوره برای شما فراهم نیست، میتوانید با ما تماس بگیرید و درخواست پکیج فیزیکی را داشته باشید. که علاوه بر هزینه‌ی دوره، مبلغ ۱۰ هزار تومان برای بسته بندی و پست از شما دریافت خواهد شد.

علاقه‌ای به تهیه‌ی این محصول ندارم، پیشنهاد دیگری دارید؟

بسیار عالی است. ممنونیم از شما. اگر قصد تهیه‌ی این دوره را ندارید، میتوانید از بخش مقالات، از آموزش‌های رایگان سایت لذت ببرید و یا اینکه در دوره‌های رایگان سایت شرکت کنید. همینطور اگر علاقمند به مطالعه‌ی کتاب‌ هستید، میتوانید ۵۰ صفحه از کتاب «دوبار فکر کن، یک بار کد بزن» را به رایگان دانلود کنید. برای اینکار کافی‌ست فرم زیر را تکمیل نمایید:

[mailerlite_form form_id=3]

 

بسیار خوشحالیم که شما را در کنار خودمان داریم و میتواینم در کنار هم باشیم 🙂