دوره‌ی جامع و رایگان آموزش طراحی وب با HTML5 و CSS3

در طراحی وب با HTML5 و CSS3 حرفه‌ای شوید،
۷ ساعت آموزش کاملا رایگان، کاربردی و پروژه‌محور

ما هم مانند شما از ایمیل‌های تبلیغاتی و اسپم متنفریم
و قول می‌دهیم ایمیل شما را تحت هیج شرایطی در اختیار دیگران قرار ندهیم، زیرا شما را دوست خودمان می‌دانیم 🙂

چرا این دوره‌ی فوق‌العاده کاملا رایگان است ؟

متاسفانه در ایران و آموزش‌های فارسی باب شده است که هرکسی کمی درباره مباحث برنامه نویسی اطلاعات کسب می‌کند یک دوره‌ی آموزشی طراحی میکند و عموما قیمتی چند صد هزار تومانی برای آن تعریف میکند! در صورتی که مطالبی که در آن دوره‌ها گفته می‌‌شود یکسری بدیهیات هستند که به راحتی در اینترنت به زبان انگلیسی یافت می‌شوند.ولی از آنجایی که کار ما ارائه‌ی آموزش های با کیفیت و حرفه‌ای است تصمیم گرفته‌ایم مطالبی که به راحتی در اینترنت یافت میشود را به زبان فارسی ترجمه و بومی سازی کنیم و آنرا در قالب این دوره‌ی آموزشی برای شما عزیزان به صورت کاملا رایگان عرضه کنیم. اگر بخواهید همین مطالب را از سایت های دیگر یا آموزشگاه‌های فیزیکی یاد بگیرید باید نزدیک به چند صد هزار تومان هزینه کنید، در صورتی که این دوره‌ی آموزشی کاربردی برای شما به‌صورت کاملا رایگان قابل دانلود است.

فرق این دوره با بقیه‌ی دوره‌ها چیست ؟

اگر آموزش‌های دیگر را دیده باشید احتمالا متوجه شده‌اید که مدرس‌های آن دوره فقط به گفتن یک‌سری تئوری ها اکتفا کرده و مباحث را به صورت کاربردی ارائه نمی‌دهند.به همین دلیل در پایان آن آموزش شما علم را به دست آورده‌اید ولی دقیقا نمی‌دانید باید چکار کنید و متاسفانه این موضوع یکی از بزرگترین معایب آموزش‌های فارسی است. ولی در این دوره ما مطالب را به‌صورت کاملا کاربردی و با مثال عملی بیان میکنیم.همینطور در پایان این دوره یک پروژه‌ی عملی که (سیستم وبلاگدهی است) را از صفر تا صد برنامه‌نویسی میکنیم تا علاوه بر علم، ذهن کاربردی شما هم فعال شود و بتوانید به مسائل و مشکلات با ذهنی کاربردی نگاه کنید و آن‌ها را حل کنید.

همینطور خیلی از آموزش دهنده‌ها آموزش‌هایی بسیار طولانی و قالبا چند ساعته ارائه می‌دهند که هرگز روش آموزشی خوب و استانداردی نیست، زیرا افراد نمی‌توانند چندین ساعت تمرکز خود را حفظ کنند و یادگیری مطالب آموزشی برای آن‌ها بسیار خسته‌کننده می‌شود. دروس آموزشی این دوره‌ی فوق‌العاده بین ۵ تا ۳۰ دقیقه هستند و این باعث می‌شود شما دانشجوی عزیز دوره بتوانید خیلی راحت‌تر روی دروس تمرکز کنید. همینطور در هر درس یک مبحث آموزشی مطرح شده است که باعث می‌شود شما مطالب را به‌صورت جزء جزء و لقمه لقمه یاد بگیرید.

به‌طور خلاصه‌ مجموعه‌ای از مزیت‌ها در این دوره گنجانده شده است که یادگیری را برای شما به امری لذت‌بخش و ساده تبدیل می‌کند و در عین حال شما را به سطح حرفه‌ای از برنامه‌نویسی می‌رساند.

web-design-course.projects

ما هم مانند شما از ایمیل‌های تبلیغاتی و اسپم متنفریم
و قول می‌دهیم ایمیل شما را تحت هیج شرایطی در اختیار دیگران قرار ندهیم، زیرا شما را دوست خودمان می‌دانیم 🙂

این دوره چند ساعته است ؟

متاسفانه گاهی اوقات تصور غلطی وجود دارد که هرچقدر یک دوره‌ی آموزشی طولانی‌تر باشد و ساعت‌های آموزش آن بیشتر باشد آن دوره حرفه‌ای تر و بهتر است.در صورتی که اگر با آموزش‌های انگلیسی زبان و شرکت‌های تولید آموزش خارجی آشنایی داشته باشید متوجه خواهید شد که یک نقطه‌ی مشترک بین همه‌ی آموزش‌هایشان کوتاه بودن دوره‌ی آموزشی از لحاظ زمانی است. برای مثال شما در آموزش‌های انگلیسی به سختی یک دوره‌ی آموزشی ۵۰ ساعته (چیزی که در ایران رایج است) پیدا میکنید و اگر کسی اینکار را انجام دهد نشان از غیر حرفه‌ای بودنش است.

زیرا مدرس‌های حرفه‌ای کسانی هستند که بتوانند پیشرفته‌ترین مباحث را به‌صورت ساده بیان کنند و در انتقال مفهوم سریع باشند. بنابراین اگر کسی آموزشی مثل HTML و CSS را می‌خواهد در ۵۰ ساعت (!) بیان کند باید فهمید که آن‌فرد توانایی انتقال مفاهیم را ندارد. همینطور وقت شما را تلف می‌کند.

.این دوره‌ی آموزشی پیشرفته‌ترین مباحث را + دو پروژه‌ی عملی فقط در ۷ ساعت مطلب آموزشی ارائه می‌کند و علاوه بر افزایش سرعت یادگیری شما در هدر ندادن وقت هم به شما کمک بسیاری میکند.

کیفیت فایل های ویدئویی چطور است ؟

فایل هایی که در وبسایت آپارات آپلود می‌شوند بصورت خودکار کیفیت آن‌ها تا حد بسیار زیادی افت می‌کند. فایل‌های آموزشی این دوره با کیفیت بسیار بالا و کاملا واضح هستند و بعد از ثبت نام لینک دانلود مستقیم آن‌ها از سرورهای زنبیل برای شما ارسال خواهد شد.

مدرس این دوره کیست ؟

Screenshot_2016-08-07-12-29-32

من – مهدی خسروی – در مرکز آموزشی زنبیل با شما همراه هستم تا با هم مهارت‌های برنامه‌نویسی خودمان را روز به روز افزایش دهیم و حرفه‌ای تر شویم.

من هم تا چند سال پیش روش‌هایی بسیار اشتباه را برای یادگیری استفاده می‌کردم و به همین دلیل چندین سال از عمرم به هدر رفت، ولی بعد از کسب کلی تجربه از اشتباهات و همینطور ۱ سال کامل زیر و رو کردن آموزش‌های بزرگترین شرکت‌های آموزشی دنیا الان کنار شما هستم تا با هم به سمت حرفه‌ای تر شدن پیش برویم.

اگر سوالی داشتم ؟

در هر لحظه از شبانه‌ روی میتونید به بخش تماس با ما مراجعه کنید و با ما در تماس باشید. در ساعات کاری پشتیبانی تلفنی در خدمت شماست و در ساعات غیر کاری ایمیل. ما مانند بقیه‌ی سایت‌های فارسی نیستیم و قول می‌دهیم ایمیل شمارا حداکثر تا ۱۲ ساعت (۱۲ ساعت بدترین حالت است) جواب بدهیم !
نحوه‌ی دریافت این دوره چگونه است ؟
بسیار ساده و راحت.ایمیل خود را وارد میکنید و لینک دانلود مستقیم دروس همان لحظه برای شما ایمیل میشود و می‌توانید دروس را دانلود کنید، مشاهده کنید، لذت ببرید و حرفه‌ای شوید !

ما هم مانند شما از ایمیل‌های تبلیغاتی و اسپم متنفریم
و قول می‌دهیم ایمیل شما را تحت هیج شرایطی در اختیار دیگران قرار ندهیم، زیرا شما را دوست خودمان می‌دانیم 🙂