حضور زنبیل در نمایشگاه استارت‌آپ‌های پژوهشکده انرژی شریف

زنبیل در نمایشگاه انرژی شریف

مهدی خسروینمایشگاه استارت‌آپ‌های پژوهشکده انرژی شریف

در تاریخ چهارشنبه ۹ اسفندماه ۱۳۹۶، در پژوهشکده‌ی انرژی شریف، بیش از ۷۰ ایده‌ی استارت‌آپی خود را به اعضای شورای شهر و نمایندگان مجلس معرفی کردند و ایده‌های خود را آن‌ها ارائه دادند.

 

غرفه‌ی زنبیل در نمایشگاه استارت‌آپ‌های پژوهشکده انرژی شریف

زنبیل، به عنوان مرکز آموزش مهارت‌های کار و زندگی، در نمایشگاه استارت‌آپ‌های پژوهشکده‌ی انرژی شریف، غرفه داشت و توانست دستاوردها و چشم اندازهایش را به مخاطبان این نمایشگاه معرفی کند.

 

زنبیل در نمایشگاه انرژی شریف
مهدی خسروی درحال توضیح چشم انداز‌های آینده زنبیل به یکی از سرمایه‌گذاران حاضر در نمایشگاه

نمایشگاه در کجا برگزار شد؟

نمایشگاه در تهران، بلوار تیموری و در طبقه‌‌ی بالای پژوهشکده‌ی انرژی شریف از ساعت ۱۵ الی ۲۰ روز ۹ اسفند ۱۳۹۶ برگزار شد و توانستیم میزبان صدها دوست دار استارت‌اپ‌های انلاین باشیم.

 

چه کسانی در نمایشگاه حضور داشتند؟

این نمایشگاه میزبان افراد مهم بسیاری زیادی بود. تعداد زیادی از افراد به نمایندگی از صندوق‌های سرمایه گذاری خطرپذی آمده بودند تا استارت‌آپ‌ها را ببینید و سرمایه گذاری‌های چندصد میلیون تومانی روی آن‌ها انجام دهد.

افراد تاثیر گذار بسیاری نیز در این نمایشگاه حضور داشتند. برای مثال جناب آقای مجید فراهانی, عضو شورای شهر تهران و چند تن از نمایندگان مجلس، در نمایشگاه از خلاقیت‌های جوانان پر انرژی استقبال کردند و آن‌ها را به ادامه‌ی راه تشویق کردند.

مهدی خسروی
مهدی خسروی در حال ارائه زنبیل، به مجید فراهانی، عضو شورای شهر تهران

چه تیم‌هایی حضور داشتند؟

بیش از ۷۰ تیم و ایده‌ی استارت‌آپی در این نمایشگاه حضور داشتند و توانستند ایده‌ها و چشم انداز‌های خود را به گوش سرمایه گذاران و افراد بسیار بانفوذ برسانند. خوشحالیم که اعلام کنیم ایده‌ی زنبیل و تیم جوان و پرانرژی آن، مورد توجه بسیاری از افراد و سرمایه گذاران قرار گرفت.

پوشش خبری رسانه‌ای نمایشگاه استارت‌آپ‌های پژوهشکده انرژی شریف

در اخبار سراسری ساعت ۲۲:۳۰ شبکه دو سیما در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۳۹۶، گزارشی از این نمایشگاه استارت‌اپی پخش شد که میتوانید آن‌را در زیر مشاهده کنید.

نویسنده: مهدی خسروی

سلام، مهدی خسروی هستم، نویسنده کتاب «دوبار فکر کن، یک بار کد بزن» و مدرس دوره‌های طراحی و برنامه نویسی زنبیل. همیشه، بزرگ‌ترین موضوعی که من را اذیت میکرد، نبود دوره‌های آموزشی باکیفیت، پروژه‌محور و حرفه‌ای به زبان فارسی بود. همین موضوع باعث شد «زنبیل» متولد شود. اگر علاقمند به یادگیری هستید، دوره‌های رایگان و ویژه زنبیل را در آدرس xanbil.com/vip از دست ندهید.

یک دیدگاه برای “حضور زنبیل در نمایشگاه استارت‌آپ‌های پژوهشکده انرژی شریف”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.