پشتیبانی تلگرامی

قوانین و مقررات

قوانین استفاده از سایت زنبیل، مرکز آموزش مهارت های طراحی و برنامه نویسی

  • تمام آموزش‌ها، مطالب، فیلم‌ها، صوت‌ها و بطور کلی هر محتوایی رایگانی که در سایت قرار میگیرد متعلق به سایت زنبیل، مرکز آموزش مهارت های طراحی و برنامه نویسی می‌باشد و هرگونه کپی برداری بدون زکر منبع از روی آن شامل اقدامات قانونی میشود.
  • سایت دارای محصولاتی جامع، تخصصی و بسیار حرفه‌ای می‌باشد که بصورت فیزیکی یا دانلودی در فروشگاه سایت برای دانلود قرار دارد. انتشار این آموزش‌ها بصورت رایگان در سطح اینترنت شامل مجازات قانونی میشود.
  • برای تماس با ما میتوانید از صفحه‌ی تماس با ما استفاده کنید. و یا اگر درباره‌ی مطلب یا محصول خاصی نظری داری، در پایین همان مطلب یا محصول اقدام به گذاشتن نظر خود کنید.
  • نظری که میگذارید باید طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
  • عکسی که برای پروفایل خود در سایت gravatar.com انتخاب میکنید باید با شعونات اسلامی سازگاری کامل داشته باشد.
  • درج دیدگاه‌هایی که کل یا بخشی از آن با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرت داشته باشد کاملا ممنوع می‌باشد و در صورت مشاهده دیدگاه تایید نخواهد شد.
دانلود رایگان ۲۰ قسمت آموزش حرفه‌ای PHP-MySQL
در ۲۰ قسمت آموزش ویدئویی و کاملا رایگان، یک فروشگاه اینترنتی را از صفر تا شد با HTML5-CSS3-PHP-MySQL طراحی و برنامه نویسی میکنیم.
برای دانلود رایگان این دوره، فرم زیر را تکمیل کنید:
ما برای کاربران‌مان ارزش و احترام قائل هستیم و ایمیل‌های تبلیغاتی و اسپم نمیفرستیم :)
programmer
دانلود رایگان ۵ قسمت اول
۵ قسمت اول دوره‌ی آموزشی ساخت فروشگاه اینترنتی با PHP و MySQL، هدیه‌ی ما است به شما. فرم زیر را پر کنید و هدیه‌تان را دریافت کنید:
ماهم مثل شما از ایمیل‌های تبلیغاتی و اسپم متنفریم و نمیفرستیم